Jesteśmy firmą z ponad 20 – letnią tradycją. Dzięki bliskiej współpracy z producentami i importerami znakomitych materiałów oferujemy szeroką gamę produktów w przystępnych, nieosiągalnych dla konkurencji, cenach. Specjalizujemy się w wysokiej klasy tkaninach dekoracyjnych, zasłonach, firanach i materiałach krawieckich. W naszych placówkach znaleźć też można szeroką gamę obrusów, zasłon i karniszy. Klienci odwiedzający salony należące do naszej firmy mogą wybierać spośród wielkiej ilości wzorów i kolorów. Poprzez gruntowną selekcję staramy się, by sprzedawane przez nas produkty były przede wszystkim jak najwyższej jakości.

MIŁA ATMOSFERA

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chętnie doradzą najlepszy wybór.

BRAK POŚREDNIKÓW

Sami wyszukujemy i negocjujemy ceny z najlepszymi producentami i importerami tkanin. Dzięki temu sprowadzamy produkty wysokiej jakości, w przystępnych cenach.

WYSOKA JAKOŚĆ

Tylko najlepsze tkaniny i materiały krawieckie są w stanie przejść przez wstępną selekcję, której dokonujemy przed zakupem. Dlatego na naszych półkach nie ma tandetnych produktów.

W naszej ofercie znaleźć można bardzo szeroki wybór tkanin: satyna, tiul, tafta, lycra, wiskoza, bawełna, jeans, kora, flanela, len itd. Posiadamy także wysokiej jakości materiały tapicerskie oraz tkaniny pościelowe. Nasze placówki są także wyposażone w dział pasmanterii. Znaleźć w nim można dodatki krawieckie, nici czy zamki błyskawiczne. Sami także oferujemy usługi krawieckie. Zakupione u nas tkaniny, firany i zasłony można wyciąć i profesjonalnie obszyć.

20

LAT TRADYCJI

5000

RÓŻNYCH TKANIN

3

SKLEPY FIRMOWE

Jeżeli planują Państwo udekorować swój dom w sposób nietuzinkowy – materiałami najwyższej jakości, których nie można łatwo dostać nigdzie indziej, to zapraszamy do naszych salonów. Tylko u nas znajdą Państwo niepowtarzalną okazję do dekoracji okien w domu lub mieszkaniu.